دسته‌ها
اخبار

آشنایی کامل با رشته آموزش ابتدایی چی بخونم-معلم

سایت مشاوره تحصیلیکو یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر هیچگونه وابستگی ندارد. مرکز مشاوره تحصیلیکو امکانی فراهم کرده تا کاربران سایت بتوانند با عضویت در کانال های اطلاع رسانی شبکه های اجتماعی از آخرین اخبار و اطلاعیه های تحصیلی مربوط به حوزه تحصیلی مدنظر خود آگاه شوند . برای این منظور می توانید با کلیک بر روی هر یک از لینک های زیر در کانال مدنظرتان عضو شوید. ✔️ یکی از شرایط لازم برای ورود به این حرفه از طریق کنکور داشتن معدل دیپلم حداقل 14 برای داوطلباست که بقیه شرایط لازم در این مقاله گفته شده . روند اجرای این طرح مانند فارغ‌التحصیلان دوره کاردانی به کارشناسی خواهد بود. بله در تعداد محدودی از رشته های شغلی با دیپلم نیز پذیرش انجام می گیرد.

به نظر من سلامت روح و روان بچه ها براشون مهم نیست. اغلب بچه ها مریض شدند و به طبع خانواده ها هم درگیر این مساله شدند // روز اول گفتند تعداد بچه ها بین 12-16نفر هست ولی الان 20 تا 22 نفر را در کلاس 3در 4جا داده اند . مسئولین پیگیر مشکلات دبستان نیستن. معلمین اصلی خوب و دلسوزی داره . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم. کلاس‌های دوره تربیت معلم از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ و ۴۰ دقیقه بعد از ظهر و در روزهای ۱۵، ۱۶، ۲۲ و ۲۳ دی‌ماه ۱۴۰۱ در محل دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار می‌شوند.

  • کلاس مجازی ریاضی اول تا ششم ابتدایی با معلم های رسمی آموزش و پرورش.
  • محل خدمت هم به تصمیم آموزش و پرورش مشخص می شود.
  • چند زبان برنامه نویسی و … هم بلد هستم.
  • روش‌های آموزشی و مواد آموزشی را با نیازها و علایق متفاوت دانش‌آموزان تطبیق دهید.

آموزش خصوصی ابتدایی جهت رفــع. ابهــــــــــام وتسلط و فهم و عمق بیشتر مطالب در ذهن شاگردان باشد.دوره ابتدایی اولین مرحله رسمـــی آمـــــــــوزشــی کودکان می باشد. به مجله خبری معلم همیـــن خــــاطر دروس ابتدایی بصورت روبرو بیشتر. دیداری وگــــــــاهی شنیداری ) می باشـــــد. چــــون دروس آنها شامل ریاضیات. انشا،املا،خواندن فارسی وعلوم می باشد.

بعد از اخذ مدرک کارشناسی برای معلم شدن ، می تونین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین . برای اینکه معلم هنر بشین باید بعد از اخذ مدرک دیپلم در کنکور سراسری هنر و در پذیرش رشته آموزش هنر دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین . شما نمی تونین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی آموزگار ابتدایی شرکت کنین و معلم دوره ابتدایی بشین . بعد از اخذ مدرک کارشناسی برای معلم شدن ، می تونین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین البته در صورتی که آزمون برگزار شه .

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری دارید ، لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید. می شوند که دانشگاه فرهنگیان برگزار کننده آن است و پس از گذراندن دوره مهارت آموزی که حدود یک سال است ، به وزارت آموزش و پرورش معرفی و استخدام می شوند. مطلب فوق در واقع تجارب سنجش و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی و تجربیات برتر تدریس معلم دبستان منطبق با آیین نامه ها است. معلمان کلاس سوم – مسئول موضوعات اصلی یادگیری هستند زیرا دانش آموزان در این مرحله برای زمینه های یادگیری متنوع تری آماده هستند.

در صورتی که مدرک دیپلم هنرستان دارین ، می تونین برای معلم شدن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین . نمی تونین معلم بشین ، شرایط تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و همچنین شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش رو ندارین . برای معلم شدن توصیه میشه در کنکور سراسری ریاضی و در پذیرش رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین . برای معلم شدن ، می تونین در کنکور سراسری یکی از سه رشته نظری و دو رشته شناور زبان و هنر و در پذیرش دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین . برای معلم شدن فقط می تونین مدرک کارشناسی یکی از رشته های آموزشی رو بگیرین و بعد در صورتی که آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار شد در آزمون شرکت کنین . برای معلم شدن ، می تونین در کنکور سراسری یکی از سه رشته نظری و یا دو رشته شناور ( زبان و هنر ) و در پذیرش دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین .

» سامانه امتحانات مجازی دانشگاه آزاد

✏️ قوانین یا خط مشی های حاکم بر رفتار دانش آموزان را وضع کنید. ✏️ در جلسات حرفه ای، کنفرانس و کارگاه های آموزشی مربیان برای حفظ و بهبود مهارت های حرفه ای شرکت کنید. ✏️ تست ها و تکالیف را برای ارزیابی پیشرفت دانش آموزان آماده، اجرا و نمره گذاری کنید. ✏️ اجرای سیاست های اداری و قوانین حاکم بر دانش آموزان. ✏️ روش‌های آموزشی و مواد آموزشی را با نیازها و علایق متفاوت دانش‌آموزان تطبیق دهید. ✏️ قوانینی را برای رفتار و رویه های حفظ نظم در بین دانش آموزانی که مسئولیت آنها را بر عهده دارند، وضع و اجرا کنید.

یعنی شما برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید حداقل یک مدرک دانشگاهی داشته باشین . این آزمون هم معمولا نیمه دوم سال برگزار میشه و از بین متقاضیایی که امتیاز کافی رو کسب کردن با توجه به ظرفیت به مصاحبه دعوت میشن . مصاحبه و تایید صلاحیت علمی انجام میشه تا افراد مناسب این شغل رو جذب کنه . شرایط معلم ابتدایی ، هنرستان و دبیرستان شدن برای همه یکسانه که یکی از این شرایط داشتن حداقل معدل دیپلم 14 برای داوطلباست . البته کسایی که این شرایط رو نداشته باشن یا از طریق کنکور پذیرش نشن می تونن از طریق ثبت نام آزمون استخدامی ، وارد حرفه دبیری بشن .

برخی مهارت‌های اساسی معلم ابتدایی به شرح زیر است: