دسته‌ها
اخبار

آموزش اتوکد الکتریکال 2017 همراه نرم افزار 2023 Autocad Electrical مهندس یار | elitarchgroup

تمامی اقداماتی که توسط تعمیر کاران ما انجام داده می شود تضمینی است و مهندسین ما در این امر ، حرفه ای و با تجربه بوده اند و اقدامات ساختمان شما را به نحو احسن ، انجام دیوار برشی می دهند. بله روی یک سیستم امکان نصب دو ورژن از نرم افزار اتوکد الکتریکال وجود ندارد. جهت نقشه کشی برق ساختمان محصول دیگری تولید شده است که از طریق منوی بالای و گزینه تاسیسات ساختمان در دسترس شما می باشد. در مورد نحوه استفاده مدیران مدل سازی اطلاعات ساختمان از Revit و اینکه چگونه می توانید این نرم افزار را با استانداردها و گردش کار شرکت خود هماهنگ کنید، بینشی به دست آورید.

  • فعلا اگر یک مالک بخواد برای روشنایی ساختمانش محاسبات روشنایی انجام بده شما می تونید با دریافت هزینه مجدد محاسبات رو جداگانه برای ساختمان انجام بدید.
  • من این نرم افزار را تهیه و با نرم افزارهای موجود مقایسه نمودم؛ از نظر نتیجه بسیار عالی و دقیق بود.
  • جهت راحت تر بخاطر سپردن نمادها در کنار هریک از این علایم تصویر واقعی آن المان نیز نمایش داده می شود.
  • ضمنا اجرای همبندی اضافی در محیط های مخصوص و مکان هایی که در مورد عملکرد سیستم حفاظتی در زمان مجاز اطمینان کافی وجود ندارد الزامی است.
  • برنامه AutoCAD Electrical کار ساخت و طراحی مدارات کنترل الکتریکی و بررسی مدارها و مقاومت ها را بر عهده دارد و در نسخه جدید خود با تغییرات و پیشرفت های چشمگیری همراه بوده است.
در مورد تفاوت باید گفت ایپلن بیشتر برای نقشه کشی تابلو برق استفاده می شود اما از اتوکد الکتریکال بیشتر برای نقشه مدارهای فرمان و قدرت و … استفاده می شود. اما کتاب “طراحی و تحلیل تاسیسات برقی” ویژه مهندسان طراح بوده و به عنوان یک مرجع کاربردی در حوزه طراحی تاسیسات برای مهندسان طراح تاسیسات برقی قابل استفاده است. برای اطلاع بیشتر از جزئیات هر کتاب میتوانید توضیحات کتاب و فهرست مطالب کتاب را در سایت مطالعه کنید، همچنین pdfبخشی از کتابها نیز بر روی سایت موجود است، میتوانید آن را بررسی نمایید. سلام دوست عزیز، در مورد اینکه بازار کار کدام مهارت در حال حاضر بهتر است اطلاعات کافی نداریم. اما به شما توصیه میکنیم هر دو مجموعه آموزش نقشه کشی برق صنعتی و برق ساختمان را یاد بگیرید، چون در مجموع حدود 10 روز بیشتر وقت نمی گیرد اما به توانایی ها و تجربه نرم افزاری شما خواهد افزود. اتوکد الکتریکال نرم افزاری جهت طراحی مدارهای الکتریکی است.

آموزش اتوکد الکتریکال 2017 همراه نرم افزار 2023 Autocad Electrical مهندس یار | elitarchgroup

همبندی اصلی و همبندی اضافی در همان پلان سیستم ارت قرار می گیرد. نکته مهم این است که پلان سیستم ارت بصورت تیپ طراحی می شود و لازم نیست برای هر ساختمان مجدد طراحی شود. به عبارت دیگر شما می توانید از همین پلانی که برای سیستم ارت و البته همبندی ها در این آموزش در اختیار شما قرار گرفته برای تمام نقشه هایی که طراحی می کنید استفاده نمایید. اول اینکه در نقشه های برق بر خلاف نقشه های معماری رعایت مقیاس اهمیت زیادی ندارد.

چرا تاسیسات الکتریکال و مکانیکال اهمیت دارد؟

در کنار هر تختخواب و هر میز کار نیز باید پریز ۲ تانی در نظر گرفته شود و هر مجموعه یک پریز محسوب میگردد پریزهای مجاور سوکت تلفن یا آنتن ۲ تائی بوده ولی همانند بالا هر مجموعه ۱ پریز در نظر گرفته میشود. همچنین در کارکرد اضطراری ژنراتور تنها تامین بار را در محدوده زمانی قطع برق اصلی به عهده دارد. بعد از مشاهده کامل دوره و آمادگی کامل شما ، با ارسال تیکت آمادگی خود را جهت انجام آزمون به ما اطلاع می دهید و تایم برگزاری آزمون به شما اطلاع داده می شود . در تایم مشخص شده در آزمون آنلاین که به صورت 4 گزینه ای برگزار می گردد شرکت می نمایید و پس از قبولی در آزمون گواهی شما صادر می گردد. همچنین شماره تماس مدرس دوره نیز جهت مشاوره و رفع اشکال در اختیار مهارت آموز قرار می گیرد.

قابلیت های نرم افزار AutoCAD ElectricaL