دسته‌ها
اخبار

آموزش ترید ارز دیجیتال لایو ترید کنید همان لحظه دلاری سود کن مدرسان پیشتاز | irsme

آموزش ترید ارز دیجیتال لایو ترید کنید همان لحظه دلاری سود کن مدرسان پیشتاز | irsme

وقتی می‌گوییم سفارشات مارکت در بهترین قیمت موجود تکمیل و پر می‌شوند، یعنی این سفارشات مارکت دیگر سفارش‌های حاصل از اوردر بوک را تا زمان اجرای کامل خود پر می‌کنند. در حالت کلی‌تر، عمق اوردر بوک به مقدار لیکوییدیتی قابل جذب در آن دفتر سفارش نیز اتلاق می‌شود. هرچه بازار «عمیق‌تر» باشد، لیکوئیدیتی بیشتری در دفتر سفارش وجود خواهد داشت. به این ترتیب، بازار دارای قدرت نقدشوندگی بالاتر، می‌تواند سفارشات بیشتری را بدون تاثیر قابل توجه بر قیمت به خود جذب کند.

از آنجایی که در حال برداشتن نقدینگی از دفتر سفارش هستید، تیکر محسوب می‌شوید. مارکت اوردرها همیشه یک سفارش تیکر هستند، چراکه در بهترین قیمت فعلی بازار اجرا می‌شوند. عمق دفتر سفارش (یا عمق بازار) به تصویرسازی سفارشات باز فعلی در اوردر بوک اتلاق می‌شود. این معیار معمولا سفارشات خرید را در یک قسمت، و سفارشات فروش را در قسمت دیگر به صورت تجمعی روی یک نمودار نشان می‌دهد. در این فصل درباره پوزیشن‌های لانگ و شورت، دفتر سفارش، انواع سفارشات مارکت، لیمیت، حد ضرر، اسلیپیج، میکر و تیکر، اسپرد بید و اسک، الگوهای نموداری کندل استیک، خط روند و حمایت و مقاومت صحبت می‌کنیم. بدین صورت، با عمکرد نامناسب یک دارایی، هیچ اثر مخربی بر بقیه سبد محصول شما نخواهد گذاشت.

یکسال عضویت در کلوپ ویژه هدیه رایگان دوره

هر زمانی که تناسب بین خرید و فروش ارزدیجیتال در بین طرفین معامله یعنی خریدار و فروشنده از تنظیم خارج می شود (کاهش پیدا می کند)، یعنی بازار وارد ناحیه مقاومت شده است. برای آن که به تعقیب نهنگ ها بپردازیم، بهتر است ابتدا توضیحی در مورد نهنگ بدهیم. نهنگ ها به افرادی گفته می شود که سرمایه های زیادی در بیت کوین یا آلت کوین ها دارند (به ارزهای دیجیتال غیر از بیت کوین، آلت کوین گفته می شود)، خرید و فروش نهنگ ها روند بازار را تحت تاثیر قرار می دهد.

  • معامله نوسانی یک معامله بسیار محبوب برای تریدرهای ارزهای دیجیتال است، زیرا قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مرتباً در طی یک هفته، نوسانات شدید قیمت را نشان می­‌دهند.
  • به همین خاطر، با استفاده همزمان تحلیل تکنیکال و فاندامنتال، شانس بیشتری برای یافتن فرصت‌های معتبر سرمایه گذاری وجود دارد.
  • سرمایه گذاران و تریدر ها در شرایط مقاومت انعطاف پذیری بهتری برای ا فزایش نرخ دارند و برای خریداری ارزهای دیجیتال اقدام می کنند.
  • این آکادمی همچنان در حال توسعه بوده و تمام تلاش محمد و هم تیمی های او بر این است که بتوانند در آینده خدمات گسترده‌ای در اختیار هموطنان ایرانی قرار دهند.
  • در حال حاضر تبادلات زیادی توسط بیت کوین انجام می‌شود اما هنوز این رمز ارز تراکنش‌های بسیار کمتری را نسبت به شبکه‌های پرداخت متمرکز سنتی مانند Visa یا Mastercard پشتیبانی می‌کنند.
  • یک ویژگی جالب توجه درباره ترندهای بازار این است که تنها با قطعیت کامل نسبت به گذشته تعیین می‌شوند.

دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد. در این دوره‌ها بصورت پلکانی و گام به گام، به تمامی مباحثی که برای فعالیت در این بازار نیاز دارید خواهیم پرداخت. در واقع می‌توان گفت که شما در تحلیل تکنیکال ظواهر امور را بررسی می‌کنید، درحالی‌که شما در تحلیل فاندامنتال تمام موضوعات مربوط به ارز دیجیتال موردنظرتان دوره ارزدیجیتال در تبریز را بررسی می‌کنید.

عمق دفتر سفارش چیست؟

بیشتر تاجرین و افرادی که قصد مراودات بین المللی رو دارن، تا به امروز روش های متنوعی رو برای ارسال و دریافت پول امتحان کردن که بیشتر اون ها کارایی و سرعت لازم رو نداشته. همچنین وجود افراد واسطه برای این نوع نقل و انتقالات مالی، امنیت دارایی های شما رو با مشکل مواجه میکنه. اما به این نکته توجه کنید که برای اینکار باید اطلاعات حداقلی رو در مورد رمز ارزها داشته باشید. رمز ارز، کریپتوکارنسی یا ارز دیجیتال به جدیدترین شکل دارایی های مالی گفته میشه که تماما دیجیتالی هستن. رمز ارزها ویژگی های منحصر به فردی رو دارن که بیشتر اون ها به دلیل علم رمزنگاری بکار رفته در این دارایی ها فراهم شدن.

چرا این دوره، بهترین دوره آموزش آنلاین ارز دیجیتال است؟