دسته‌ها
اخبار

استخدام معلم دبستانخانم در مجتمع آموزشی نیمرخ جابینجا-معلم

می باشد. برای اینکه معلم هنرستان بشین باید در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تحصیل کنین . با توجه به مدرک تحصیلی که دارین ، نمی تونین معلم بشین . معلمی رشته نیست شغله ، برای هدفی که دارین بهتره در یکی از سه رشته نظری تحصیل کنین . با مدرک تحصیلی که دارین ، نمی تونین معلم بشین . برای انتخاب رشته انسانی در پایه نهم باید حداقل میانگین نمرات پایه هفتم ، هشتم و نهم درس زبان و ادبیات فارسی 14 ، مطالعات اجتماعی 13 و زبان عربی 12 باشه ، حقوق معلمان متفاوته .

اختلال یادگیری برخی دانش‌آموزان دوره دبستان

سلام من ۲۱ سالمه کارشناسی رشته کامپیوتر ترم ۳ هستم میتونم برا امسال در آزمون استخدام آموزش پرورش برا معلمی شرکت کنم. با حساب دو مقطع یازدهم و دوازهم شما در سال 1402 در کنکور شرکت خواهید کرد و در صورتی که در سال 1402 شرط سنی دانشگاه فرهنگیان مثل امسال مجله خبری معلم 24 سال تمام باشد ، مجاز به انتخاب رشته در این دانشگاه خواهید بود. البته به جز شرط سنی ، باید از شرط معدل (معدل کل دیپلم بالاتر از 14) نیز برخوردار باشید همچنین در آزمون نیز تراز بالای 6500 را به دست آورید تا شانس دعوت به مصاحبه داشته باشید.

سلام من رشته تجربی هستم با معدل کتبی نهایی ۱۳ و معدل کل دیپلمم۱۶.۵۰ . می خواستم بدونم من شرایط معلمی را دارم یا خیر ممنون میشم جواب بدین . در صورتی که در حین فعالیت معلمی ادامه تحصیل بدین و آموزش و پرورش با تغییر عنوان شغلی موافقت کنه ، بله . شرایط لازم برای اینکه معلم دوره ابتدایی بشین رو ندارین . مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبره ، می تونین برای معلم شدن اقدام کنین .

کاربر گرامی درصورتیکه خارج از ایران هستید حتما ایمیل خود را وارد نمائید. بیش از هر چیزی قبل از درگیری کودکان با مباحث علمی لازم است در زمینه داشتن زندگی خوب و مهارت‌های زندگی آموزش کافی صورت گیرد. شماره همراه یا ایمیل خود را جهت ارسال مشخصات در این قسمت وارد کنید. به نظر من یکی از بهترین و معتدل ترین مدارس مذهبی منطقه است و دسته ی عزاداری در محرم ، چیزی عجیبی نیست. معیاری برای جستجو مشخص نشده است. نمایش دادن آخرین موارد.جستجو کنید یا برای انتخاب موارد، از کلیدهای جهت بالا و پایین استفاده کنید.

ایجاد انگیزه و محیط انعطاف پذیر در کلاس

من ۲۳ سال دارم و فوق دیپلم نرم افزار . با واجد شرایطی که دارم می تونم کنکور تربیت معلمی شرکت کنم . برای کنکور ۱۴۰۱ دی ماه هم در رشته انسانی شرکت کردم . برای خانم ها مناسب تر باشد. اما در هر صورت معلم های آقای زیادی هم داریم که بسیار در کار خودشان موفق هستند.

  • با مدرسان کانون تدریـس خصوصی و آنلاین سوادآموزی و دبستان.
  • با مدرک تحصیلی که دارین ، نمی تونین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی مورد نظرتون شرکت کنین و معلم دوره ابتدایی بشین .
  • و نحوه انجام تکالیف و برنامه یریز درسی را دانش آموز پیش می برد.
  • برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش توصیه میشه مدرک کارشناسی یکی از رشته هایی که در آزمون زیاد پذیرش صورت می گیره رو بگیرین ، به عنوان مثال مدرک کارشناسی آموزش ابتدایی و …