دسته‌ها
اخبار

انواع طرح کناف سقف 2020 برای خانه‌های ایرانی مزایای استفاده از کناف سقف | panelgachikanaf

انواع طرح کناف سقف 2020 برای خانه‌های ایرانی مزایای استفاده از کناف سقف | panelgachikanaf

در اجرای رنگ، باعث ایجاد حالت سایه روشن می‌شود و رنگ چسبندگی کافی را نداشته و بعد از مدت کوتاهی پوسته کرده و می‌ریزد. یکی از مصالح مهم و اصلی که در ساخت و ساز های خشک و بدون آب از آن استفاده می‌شود، کناف است. از ورق کناف برای درست کردن طرح های جذاب و مختلف بر روی سقف های کاذب و دیوارها استفاده می‌شود.

  • دستمزد روزانه اجرای کناف 1401 بین 600 تا 700هزار تومان اعلام شده‌ است.
  • این ضخامت بیشترین استفاده را در اجرای کناف سقف و کناف دیوار دارد.
  • معمولا درصورتی‌که متخصص نصب کناف، مسئول تهیه مصالح باشد، هزینه حمل‌ونقل را هم می‌پردازد؛ اما بهتر است درباره این موضوع، قبل از انجام کار با او به توافق برسید.
  • صفحات مقاوم در برابر رطوبت با مواد مقاوم در برابر رطوبت پوشیده شده اند.

همانطور که می دانید سقف های رابیتس از گچ، رابیتس،میلگرد و پروفیل های مخصوصی نیاز دارد و تهیه این موارد، هزینه های زیادی را به همراه پنل گچی کناف دارد. میزان مصالح مورد نیاز در کناف کمتر است؛ چون کناف به صورت ورقه ای است و وزن بسیار سبک تری دارد. در این نوشته با انواع پانلهای گچی کناف و موارد کاربرد آنها آشنا شدید. از اینکه تا انتهای این نوشته با ما همراه بودید از شما بسیار متشکریم. پانل های گچی کناف، صفحاتی هستند که هسته اصلی آنها گچ است و با ترکیبات مخصوص دیگر ترکیب می شود.

ویژگی های کناف

در ادامه با ما همراه باشد تا روشی را به شما بگوییم که به رفع ترک خوردگی کناف شما کمک کند. بعضی از این سقف ها در مواقع که در معرض آب و رطوبت زیاد قرار می‌گیرند، ممکن است که زود خراب شوند و نتواندد مقاوت و پایداری زیادی از خود نشان دهند. در این جا ، به بررسی انواع کناف پرداختیم و تمام مواردی که نیاز به دانستن بود قید شد .

تأثیر آب و هوا بر سیستم سقف کاذب کناف چگونه است؟

یک متخصص حرفه‌ای با بازدید از محل نصب کناف، زیرسازی و مقاومت سازه اصلی را‌‌ می‌سنجد تا از وقوع خسارات احتمالی جلوگیری کند. بنابراین بهتر است در انتخاب مصالح و متخصص کناف‌کاری صرفه‌جویی نکنیم. رعایت‌نکردن استانداردهای اجرای کناف، به ترک‌خوردن و موج‌انداختن سطوح منجر می‌شود و هزینه دورریز مصالح و تعمیرات را افزایش می‌دهد. سقوط و خرابی سقف و دیوار هم از دیگر مواردی است که می‌تواند به بروز خسارات جانی منجر شود.

ساخت خانه ی لاکچری زیبا با بهترین شرایط ممکن

ساخت و ساز و دکوراسیون‌های مدرن امروزی کارها را زیباتر، راحت‌تر و ایمن‌تر کرده‌است. این مسئله باعث شده تا طراحان و معماران داخلی به جای استفاده از مصالح سنتی از مصالح جدید و به روز استفاده کنند. “کناف ها” یکی از همین این مصالح ساختمانی مدرن هستند که در طراحی دکوراسیون داخلی به وفور استفاده می‌گردند. این صفحات روکش‌دار گچی یا “گچ‌برگ‌ها” را می‌توان در دیوارها و سقف‌های کاذب برای دکوراسیون استفاده کرد و طرح‌ و مدل‌های مختلف ایجاد نمود.