دسته‌ها
اخبار

جراحی دهان و فک و صورت

در واقع این روش، نوعی از رژیم های غذایی کم چرب است که میزان محدود شدن مصرف چربی در آن بسیار زیاد است. این دارو به جای اینکه مانند گذشته مستقیما روی پوست سر مالیده شود، به صورت قرصهایی خوراکی با دوز بسیار کم تجویز میشود. لیزرها از جمله لیزرهای CO2 فراکشنال، لیزر LED است که نوعی لیزر Diod می باشد، IPL که نوعی نور متمرکز است و با تکنیک گرم کردن منجر به جوانسازی پوست صورت می شوند. نور لیزر تولید شده پس از عبور از فیبر نوری وارد بافت می شود که منجر به سفت سازی آنی پوست، ذوب شدن چربی های انباشته شده موضعی، تحریک سنتز کلاژن ها که در اثر آن چند ماه بعد نمایان می شود. اندولیفت روشی نوین به منظور تحریک بافت های عمقی جهت ساخت کلاژن های جدید به منظور کاهش افتادگی پوست و سفت سازی آن می باشد. بافت لب و سقف دهان تقریبا در ماه دوم و سوم بارداری ایجاد میشود.

جراحی و لیفت صورت به خانم ها و حتی برای جوانسازی پوست آقایان زیر ۵۰ سال توصیه نمی شود؛ زیرا بعد از ۵ تا ۱۰ سال نیاز به تکرار دارد و به هر حال احتمال ایجاد کلوئید و جوشگاه در این جراحی وجود بهترین کلینیک دارد. این متخصص گوش و حلق و بینی در ادامه به عفونت گوش میانی اشاره و تاکید کرد: این بیماری بیشتر در سن کودکی و خردسالی و در فصول سرد سال شایع تر است و به دنبال سرماخوردگی که اغلب ویروسی و یا باکتریایی است، عفونت گوش میانی اتفاق می افتد. بسته به جراحی، ممکن است به متخصص بیهوشی نیاز باشد یا نباشد.

کمبود ویتامین

از جمله روش های کم تهاجمی جوانسازی پوست شامل لیزرهای لایه بردار، مزولیفت، اندولیفت، رادیوفرکوئنسی، درماپن یا میکرونیدلینگ و امواج اولتراسوند است. از محصول رنیودرم سل بهویژه برای بهبود چین و چروکهای متوسط تا شدید دور لب بزرگسالان استفاده می شود. در صورتی که نحوه تزریق آن و یا نوع محصول استاندارد نباشد، می تواند باعث عوارض بسیاری از جمله افتادگی پلک و ورم صورت شود. اما آیا شامپوی شما برای نوع موی شما بهترین است؟ آیا بیماری کبد چرب می تواند کاهش وزن را برای من دشوارتر کند؟ البته محدودیت هایی هم وجود دارد؛ مثلا لیزرها تا حدی عمق نفوذ دارند یا رادیوفرکوئنسی نیاز به درجه گرمایی خاصی دارد و ممکن است عوارضی داشته باشد که البته میزان این عوارض در روش های جدیدتر به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته است. ظاهر شدن الگوی شبکه ای شکل روی پوست که به رنگ آبی یا بنفش است: معمولا در سرمای هوا پوست به این شکل ظاهر می شود اما می تواند نشانه ای از سندرم آمبولیزاسیون کلسترول باشد که نشان دهنده انسداد شریان های خون است.

احتمال دارد که فاصله موها در بخشی از سر بیشتر شود، یا وقتی موهایتان را بلند میکنید متوجه لکههای طاسی روی سر شوید. این لیزرها در آب و چربی جذب بالایی دارد و هر چه بافت از این نظر غنی تر باشد جذب بالاتر و نتیجه بهتری خواهد داشت. بیماری کبد چرب غیر الکلی زمانی ایجاد می شود که کبد به سختی چربی ها را می شکند که در بافت کبد تجمع یافته اند. به گزارش ایسنا، انتخاب یک سبک زندگی بی تحرک، خوردن غذاهای چرب، ورزش نکردن، مصرف مواد الکلی یا استعمال سیگار می تواند در نهایت منجر به افزایش سطح کلسترول خون شود.

لایه بردار ها سلول های مرده ای که بر روی پوست شما تجمع کرده اند را به خوبی از روی سطح آن جدا نموده و طراوت و شادابی بیشتری به فرد هدیه می دهند. این موضوع به خود فرد بستگی دارد که ترجیح می دهد با روش غیر تهاجمی، تغییری نسبی کند یا با جراحی پلاستیک تغییر قابل ملاحظهای را شاهد باشد. بیشتر مراجعه کنندگان ترجیح می دهند زیبای طبیعی داشته باشند و تکنیک هایی را ترجیح می دهند که آثار افزایش سن بر روی پوست را با حداقل عوارض و زمان کمرنگ تر کنند. در مرحله آخر برای ماندگاری آرایش بهتر است پودر تثبیت کننده را با استفاده از براش بر روی صورت خود پخش کنید. برای جوانسازی پوست صورت، ترمیم کامل چین و چروک با امکانات و علم امروز امری ناممکن است ولی بر اساس تقسیم بندی شدت چین و چروک ها، راهکارهای درمانی متفاوتی وجود دارد، معمولا در چروک های خفیف و متوسط تکنیک های موضعی و سایر تکنیک های محرک کارایی خواهند داشت ولی در چروک های عمیق علاوه بر این روش ها باید از تکنیک های جراحی نیز کمک گرفت.

در این پروسیجر، فیبری بسیار نازک (بدون نیاز به ایجاد سوراخ در بافت) وارد پوست می شود سپس در حد فاصل درم عمقی و بافت چربی قرار داده می شود. در سلول درمانی، سلول های فیبروبلاست از خود بیمار گرفته شده، تکثیر می شود و سپس به مناطق چین و چروک پیوند می شوند. لازم به ذکر است که فیلرهایی از جنس کلاژن (شامل نوع گاوی و بیولوژیک) نیز وجود دارند که بدلیل ایجاد واکنش های آلرژیک زیاد مورد استفاده نمی باشند.

بنابراین تزریق فیلرهایی از این جنس می تواند باعث ترمیم و احیاء چروک ها، پر کردن شیارهای طبیعی مثل خطوط خنده، جوانسازی لب با تزریق ژل لب و همچنین سفتی و لیفتینگ پوست شود. این ماده معدنی که مشابه ترکیب طبیعی موجود در استخوان انسان است از قوی ترین فیلرهای موجود بوده و برای پر کردن شیارهای عمیق تر استفاده می گردد. گاهی اوقات موها از قسمت پایین پشت سر به منظور پیوند موهای صاف تر گرفته می شوند. در حال حاضر اکثر افراد جامعه با اضافه وزن و چاقی های موضعی درگیراند ، از این رو روش پيکرتراشي ، در میان مردم محبوبیت بسیاری یافته و روز به روز به متقاضیان آن افزوده می شود. با تزریق بوتاکس، توکسین بوتولینوم به عنوان یک مهارکننده، مانع از تأثیر استیل کولین بر عضلاتی می گردد که تزریق در آن صورت گرفته و از اسپاسم و انقباض عضلانی تا مقطع زمانی معینی، جلوگیری می نماید.

به گزارش هندوستان تایمز، اگر به سلامت خود توجه کافی داشته باشید، خواهید دید که طبیعت، سیگنال های ظریفی را به شما نشان می دهد که به واسطه آنها می توانید علائم بالا بودن کلسترول را روی پوست خود مشاهده کنید. سپس صورت شما به مدت 20 دقیقه با یک حوله خشک پیچیده می شود. برای این منظور باید مقداری از گوشت میوه خربزه را در یک کاسه له کنید سپس به صورت مرهم روی محل سوختگی قرار دهید تا درمان آن را تسریع کند. اگرچه گروه روبهرشدی از متخصصان پوست به تجویز قرصهای ماینوکسیدیل با دوز پایین روی آوردهاند، این درمان هنوز برای اکثر بیماران و بسیاری از پزشکان، نسبتا ناشناخته باقی مانده است.

مراقبت از پوست

بسیاری از افرادی که جویای درمان ریزش مو و جلوگیری از طاسیاند، دیر یا زود تسلیم، و با این واقعیت روبهرو میشوند که گفته بسیاری از متخصصان پوست درباره ناکارآمدی داروهای موجود در بازار، درست است. تزریق بوتاکس نیز به عنوان یک درمان شناخته شده ضد چروک و پیری به کار گرفته می شود. مزولیفت یک روش مزوتراپی است که به کاهش چروک ها و بهبود خاصیت کشسانی پوست و سفتی بافت آن کمک می کند. هیالورونیک اسید به طور طبیعی و با غلظت بالا در بافت زمینه ای پوست و در بافت های نگه دارنده ای مثل غضروف و مایع مفصلی بدن ما وجود دارد که با افزایش سن غلظت و مقدار آن کاهش می یابد و این کاهش در پوست مسبب ایجاد شلی و چروک می باشد.