دسته‌ها
اخبار

دبستان پسرانه معلم-معلم

✏️ با پیروی از دستورالعمل‌های برنامه درسی یا الزامات ایالت‌ها و مدارس، اهداف و طرح‌های کلی دوره‌های تحصیلی را آماده کنید. ✏️ آموزش و نظارت بر دانش آموزان در استفاده و مراقبت از تجهیزات و مواد برای جلوگیری از صدمات و آسیب را انجام دهید. ✏️ با متخصصان دیگر ملاقات کنید تا در مورد نیازها و پیشرفت دانش آموزان صحبت کنید. ✏️ فعالیت‌هایی را برای داشتن برنامه‌ای متعادل از آموزش، نمایش و زمان کاری که فرصت‌هایی برای مشاهده، پرسش و تحقیق در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد برنامه ریزی و اجرا کنید. ✏️ عملکرد، رفتار، رشد اجتماعی و سلامت جسمانی دانش آموزان را مشاهده و ارزیابی کنید. ✏️ برای همه درس ها، واحدها و پروژه ها اهداف روشنی تعیین کنید و آن اهداف را به دانش آموزان منتقل کنید.

نکته ای پیرامون ابتکارات و تجربیات معلم دبستان آموزش مهارت فکری مانند حل مسئله استدلال و تفکر استقرایی دانش آموزان

✏️این شغل نیاز به خلاقیت و تفکر جایگزین دارد تا ایده های جدیدی برای مشکلات مربوط به کار ایجاد کند و به آنها پاسخ دهد. ✏️این شغل نیازمند دقت در جزئیات و تمام و کمال بودن در تکمیل وظایف کاری است. ✏️این شغل مستلزم تمایل به رهبری، مسئولیت پذیری و ارائه نظرات و راهنمایی است. ✏️این شغل مستلزم حساس بودن به نیازها و احساسات دیگران و درک و کمک در کار است.

✏️توانایی خواندن و درک اطلاعات و ایده های ارائه شده به صورت نوشتاری. ✏️توانایی انتقال اطلاعات و ایده ها به صورت نوشتاری تا دیگران متوجه شوند. ✏️توانایی انتقال اطلاعات و ایده ها در صحبت کردن به طوری که دیگران متوجه شوند. ✏️آشنایی با اصول و فرآیندهای ارائه خدمات به مشتریان که شامل ارزیابی نیازهای مشتری، رعایت استانداردهای کیفیت برای خدمات و ارزیابی رضایت مشتری است.

  • فعال سازی تشکل های دانش آموزی که خودیابی و خود شکوفایی و اعتماد به نفس دانش آموزان افزایش یابد .
  • ✏️این شغل مستلزم پذیرش انتقاد و برخورد آرام و مؤثر با موقعیت‌های پر استرس است.
  • پس از آنکه تمام شرایط را دارا باشید و تراز بالای 6500 را نیز کسب کنید ، به صورت چند برابر ظرفیت برای مصاحبه دعوت خواهید شد که لازم است در این مرحله نیز نمره قابل قبولی را نیز کسب کنید تا گزینش شما قطعی شود.
  • در صورت تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و معلم شدن ، برای شرکت در کنکور سراسری و ادامه تحصیل باید از آموزش و پرورش اجازه نامه کتبی بگیرین .

بله می توانید با مدرک لیسانس رشته مشاوره در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایید. برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اکثر رشته ها نیاز به مدرک لیسانس است. شما می‌توانید برای راهنمایی کامل با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید. با سلام.با مدرک لیسانس رشته های مرتبط می توانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید و استخدام شوید. نمی تونین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی آموزگار ابتدایی شرکت کنین . بعد از اخذ مدرک کارشناسی می تونین برای معلم شدن اقدام کنین ، البته در صورتی که آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار شه .

شرایط کار برای رشته علوم تربیتی مهیا تر است. در کنکور 1401 اگر شرط سنی همین 24 سال تمام باشد ، داوطلبان متولد 1 مهر سال 77 و پس از آن مجاز به وورد و تحصیل در این دانشگاه خواهند بود. خیر امکان استخدام رسمی آموزش و پرورش به صورت بدون آزمون وجود ندارد.

بله شما می توانید با شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش وارد شغل معلمی شوید. جزئیات بیشتر این آزمون را از طریق ارتباط با مشاوران ما پیگیری کنید. شما می توانید در آزمون استخدامی آموزش مجله خبری معلم و پرورش شرکت کنید و وارد رشته شغلی دبیر زیست شناسی شوید. معلم مدرسه ابتدایی در مدارس دولتی یا خصوصی کار می کند و به دانش آموزانی که از پنج سال تا 12 سال سن دارند آموزش می دهد.

سرفصل های دوره تربیت معلم

و افزایش یادسپاری مطالب شود. چون ذهن این کودکان کاملا باز است. و هر آنچه را که بـــه آنها یاد داده شود تا پایان عمر در ذهن آنها باقی می مانــــــد.