دسته‌ها
اخبار

دوره تربیت معلم پیش دبستان و اول دبستان مجموعه مدارس سلام-معلم

طی ۴ روز کلاس این دوره با حضور اساتید مجرب و توانمند ارتباط موثر با نوآموزان پیش‌دبستانی و دبستانی را فرا می‌گیرند و ضمن آشنایی با نیروهای متخصص در این حوزه، قادر به ارتقای رزومه حرفه‌ای خود خواهند بود. در خبرنامه ایمیلی تحصیلیکوهر هفته گزیده ای از مهم ترین اخبار تحصیلی مرتبط با رویداد های مدارس ، کنکور سراسری ، کارشناسی ارشد و دکتری را گردآوری می کنیم و بصورت رایگان برای کاربران سایت ارسال می کنیم . اگر شما هم مایلید از اخبار تحصیلی در طول سال جا نمانید کافیست ایمیل خود را در کارد زیر وارد کنیم تا از همان لحظه عضو خبرنامه ایمیلی ما شوید . برای اینکه معلم زبان و یا عربی بشین باید در کنکور سراسری انسانی و زبان شرکت کنین .

تدریس خصوصی فارسی دبستان تدریس خصوصی فارسی دبستان، با معلم خصوصی فارسی دبستان، معلم خانم و آقا… شما نمی تونین از طریق رشته خیاطی معلم بشین . شما نمی تونین با مدرکی مجله خبری معلم که دارین معلم درس تفکر و سبک زندگی بشین . اولین صحبت کردن دانش آموزان در کلاس، معرفی خودشان به شما و سایر همکلاسی هایشان است. از آن ها بخواهید خودشان را معرفی کنید.

تفاوت پایه های تحصیلی ابتدایی ( دوره دوم )

شرط سنی لازم برای مدرک کارشناسی نیز حداکثر 35 سال تمام است. طبق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال گذشته با مدرک فوق دیپلم نمی تونین در آزمون شرکت کنین و معلم بشین . با مدرک دیپلم نمی تونین معلم بشین و در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین . برای ادامه تحصیل از طریق مدارس بزرگسالان اقدام کنین ، بعد از اخذ مدرک دیپلم برای معلم شدن ، می تونین در کنکور سراسری و در پذیرش دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین .

کودکانی که وارد مقطع ابتدایی می شوند در سنی هستند که بیشترین آمادگی را برای کسب آموزش دارند . این کودکان مانند زمینی هستند که هر بذری که در آن بکاری پرورش می یابد و ثمر می دهد و این وظیفه‌ی ماست که در این زمین بذری مناسب و درست و اصلاح شده بکاریم تا محصول مناسب با نیازهای جامعه بدهد. در این راستا دبستان معلم (دوره اول) از بین دانش‌آموزان مستعد و پرورش یافته در خانواده‌های مذهبی، مؤمن و همراه که شاخص‌های تربیت دینی برای آن‌ها اولویت دارد، ثبت نام به عمل می‌آورد.

معلم دوره ابتدایی چیست؟

اگر می‌خواهید تمام 21 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید. این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید. امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور به علت وجود تعهد خدمت به آموزش و پرورش وجود ندارد. هزینه ارسال کتاب براساس وزن و مسافت محاسبه خواهد شد. همه کتاب ها از همه انتشارات ها با ۲۰٪؜ تخفیف کنکوری های ۹۹، با اطلاعات کافی کتاب بخرید…

  • برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش پرورش باید مدرک لیسانس داشته باشید.
  • برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اکثر رشته ها نیاز به مدرک لیسانس است.
  • برای اطلاع از جزئیات بیشتر پذیرش در دانشگاه فرهنگیان و ورود به شغل معلم ابتدایی ، با مشاوران تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی شوید.