دسته‌ها
اخبار

دوره تربیت معلم پیش دبستان و اول دبستان مجموعه مدارس سلام-معلم

مدرسان تدریس خصوصی و آنلاین دبستان از مدرسان نمونه. مدارس و آموزشگاه انتخاب شده است. که اشراف کامل به روش های آموزشی دبستان و استاندارد آموزشی مقطع ابتدایی دارند.

  • ✏️ در جلسات حرفه ای، کنفرانس و کارگاه های آموزشی مربیان برای حفظ و بهبود مهارت های حرفه ای شرکت کنید.
  • ✏️توانایی گوش دادن و درک اطلاعات و ایده های ارائه شده از طریق کلمات و جملات گفتاری.
  • با سلام.‌ برای اکثر رشته های شغلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش مدرک لیسانس مرتبط مورد نیاز است.
  • جزئیات بیشتر این آزمون را از طریق ارتباط با مشاوران ما پیگیری کنید.

طی ۴ روز کلاس این دوره با حضور اساتید مجرب و توانمند ارتباط موثر با نوآموزان پیش‌دبستانی و دبستانی را فرا می‌گیرند و ضمن آشنایی با نیروهای متخصص در این حوزه، قادر به ارتقای رزومه حرفه‌ای خود خواهند بود. در خبرنامه ایمیلی تحصیلیکوهر هفته گزیده ای از مهم ترین اخبار تحصیلی مرتبط با رویداد های مدارس ، کنکور سراسری ، کارشناسی مجله خبری معلم ارشد و دکتری را گردآوری می کنیم و بصورت رایگان برای کاربران سایت ارسال می کنیم . اگر شما هم مایلید از اخبار تحصیلی در طول سال جا نمانید کافیست ایمیل خود را در کارد زیر وارد کنیم تا از همان لحظه عضو خبرنامه ایمیلی ما شوید . برای اینکه معلم زبان و یا عربی بشین باید در کنکور سراسری انسانی و زبان شرکت کنین .

معلم دبستان

اما در صورتی که واجد شرط سنی باشید می توانید در کنکور شرکت و رشته های این دانشگاه را انتخاب کنید. لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری توسط سازمان سنجش منتشر می شود و انتخاب رشته این دانشگاه همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری است. پس از آنکه تمام شرایط را دارا باشید و تراز بالای 6500 را نیز کسب کنید ، به صورت چند برابر ظرفیت برای مصاحبه دعوت خواهید شد که لازم است در این مرحله نیز نمره قابل قبولی را نیز کسب کنید تا گزینش شما قطعی شود.

اگر می‌خواهید تمام 21 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید. این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید. امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور به علت وجود تعهد خدمت به آموزش و پرورش وجود ندارد. هزینه ارسال کتاب براساس وزن و مسافت محاسبه خواهد شد. همه کتاب ها از همه انتشارات ها با ۲۰٪؜ تخفیف کنکوری های ۹۹، با اطلاعات کافی کتاب بخرید…

معلم دوره ابتدایی

با سابقه بالای 10 سال وکارنامه درخشــــان درطـــی سوابق تدریس. بـــا مدرسان کانون تدریـس خصوصی دبستان وآموزش آنلاین دبستان با اطمینان. دغدغه آموزش خواندن ونوشتن دبستان فرزند خود را حل کنید. معلمانی که به صورت خصوصی در مقطع دبستان هستند. بایــــــــد مطالب را به گونه ایــــی به شاگردان خود آموزش بدهند. تدریس خصوصی دبستان هـــــم باعث تقــــویت قدرت ذهنــــــی.

شرایط معلم شدن از طریق پذیرش از طریق کنکور سراسری