دسته‌ها
اخبار

دوره تربیت معلم پیش دبستان و اول دبستان مجموعه مدارس سلام-معلم

کلاسها 22 نفره هستن به ابعاد 3 در 4 و فرزند من بیمار شده بخاطر باز گذاشتن پنجره ها.من چند بار با مدرسه تماس گرفتم اما تلفن رو روی بنده قطع کردن. با سلام پسر من کلاس اول هست من نتونستم مدیر رو ببینم و این رو ضعف مدرسه میدونم. برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید.

  • می تونین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین ولی نمی تونین در پذیرش شغل آموزگار ابتدایی شرکت کنین .
  • می توانید با تحصیل در رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دریافت مدرک لیسانس ، در این آزمون شرکت کنید و وارد شغل معلمی شوید.
  • برای معلم شدن ، نمی تونین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین .
  • شما نمی تونین برای معلم شدن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی آموزگار ابتدایی شرکت کنین .
  • ✏️آشنایی با بردهای مدار، پردازنده ها، تراشه ها، تجهیزات الکترونیکی و سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر از جمله برنامه های کاربردی و برنامه نویسی.

سردار شهادت پیراهنی از ععطر بهشت برای توست حاج قاسم الان دیگه تو بهشته و داره از نعمت های بی نهایت خدا توی اونجا استفاده میکنه. همیشه وقتی که توی این دنیا بود، فکر نکنم که رنگ آرامش رو میدید. آخه کشورهایی مثل آمریکا رو نمیشه بهشون فرصت داد و اگه این کارو بکنی، یعنی باختی. واسه همین سردار سلیمانی مجبور بود که شبانه روز کار کنه تا بتونه جلوی دشمنای کشورمون رو بگیره. اما الان دیگه اون توی آرامشه. یک آرامش وصف ناپذیر دارد.

شرایط معلم ابتدایی شدن با مدرک دیپلم از طریق دانشگاه فرهنگیان

سلام خسته نباشین . من دیپلم کاردانش دارم می تونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش. فرهنگیان شرکت کنم یا از رشته کاردانش قبولی ندارن. ؟ سنمم 21 هست. می تونین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین .

برای این دسته از عزیزان پکیج های مشاوره تحصیلیکو را طراحی کرده ایم که می توانید با خرید آن از هرجای ایران که هستید از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه با کارشناسان تحصیلیکو در ارتباط باشید . برای خرید پکیج های مشاوره تحصیلیکو و استفاده از بسته های تخفیفی کلیک کنید . هدف ما توسعه مهارت های فردی علاقه مندان و معلمان توانمند کشور در حوزه طراحی محتوا و تکنولوژی آموزشی است. رشته حقوق مورد نیاز آموزگاری ابتدایی نیست. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

ایا با رشته کامپیوتر میتوان معلم شد – معلم شدن از رشته کامپیوتر

و در کوتاه ترین زمان بالاترین کیفیت آموزشی. و پیشرفت تحصیلی را حاصل می کنند. تدریس مجله خبری معلم آنلاین خواندن و نوشتن اول تا ششم ابتدایی با معلم های رسمی آموزش و پرورش.