دسته‌ها
اخبار

شرایط معلم ابتدایی شدن 1402 راهنمای کامل ورود به شغل معلم ابتدایی پاسخ با ما-معلم

می باشد. برای اینکه معلم هنرستان بشین باید در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تحصیل کنین . با توجه به مدرک تحصیلی که دارین ، نمی تونین معلم بشین . معلمی رشته نیست شغله ، برای هدفی که دارین بهتره در یکی از سه رشته نظری تحصیل کنین . با مدرک تحصیلی که دارین ، نمی تونین معلم بشین . برای انتخاب رشته انسانی در پایه نهم باید حداقل میانگین نمرات پایه هفتم ، هشتم و نهم درس زبان و ادبیات فارسی 14 ، مطالعات اجتماعی 13 و زبان عربی 12 باشه ، حقوق معلمان متفاوته .

معلم دبستان

سلام من رشته تجربی هستم با معدل کتبی نهایی ۱۳ و معدل کل دیپلمم۱۶.۵۰ . می خواستم بدونم من شرایط معلمی را دارم یا خیر ممنون میشم جواب بدین . در صورتی که در حین فعالیت معلمی ادامه تحصیل بدین و آموزش و پرورش با تغییر عنوان شغلی موافقت کنه ، بله . شرایط لازم برای اینکه معلم دوره ابتدایی بشین رو ندارین . مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبره ، می تونین برای معلم شدن اقدام کنین .

سلام من ۲۱ سالمه کارشناسی رشته کامپیوتر ترم ۳ هستم میتونم برا امسال در آزمون استخدام آموزش پرورش برا معلمی شرکت کنم. با حساب دو مقطع یازدهم و دوازهم شما در سال 1402 در کنکور شرکت خواهید کرد و در صورتی که در سال 1402 شرط سنی دانشگاه فرهنگیان مثل امسال 24 سال تمام باشد ، مجاز به انتخاب رشته در این دانشگاه خواهید بود. البته به جز شرط سنی ، باید از شرط معدل (معدل کل دیپلم بالاتر از 14) نیز برخوردار باشید همچنین در آزمون نیز تراز بالای 6500 را به دست آورید تا شانس دعوت به مصاحبه داشته باشید.

کاربر گرامی درصورتیکه خارج از ایران هستید حتما ایمیل خود را وارد نمائید. بیش از هر چیزی قبل از درگیری کودکان با مباحث علمی لازم است در زمینه داشتن زندگی خوب و مهارت‌های زندگی آموزش کافی صورت گیرد. شماره همراه یا ایمیل خود را جهت ارسال مشخصات در این قسمت وارد کنید. به نظر من یکی از بهترین و معتدل ترین مدارس مذهبی منطقه است و دسته ی عزاداری در محرم ، چیزی عجیبی نیست. معیاری برای جستجو مشخص نشده است. نمایش دادن آخرین موارد.جستجو کنید یا برای انتخاب موارد، از کلیدهای جهت بالا و پایین استفاده کنید.

هدف اصلی این رشته آموزش مربیان و معلمان با تجربه در روش های تدریس، آموزش و پرورش در مقطع ابتدایی و همچنین در مراکز آموزشی تربیت معلم و سایر مراکز مرتبط با دانش آموزان رده سنی ابتدایی می باشد. از طریق رشته حسابداری و کنکور کاردانی فنی حرفه ای نمی تونین در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کنین و معلم بشین ، می تونین در کنکور سراسری و در پذیرش دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین . با مدرک کارشناسی حقوق نمی تونین معلم بشین ، می تونین در رشته ای مرتبط با معلمی تحصیل کنین و بعد از فارغ التحصیلی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین البته در صورتی که آزمون استخدامی برگزار شه .

» روش مطالعه فلسفه و منطق رتبه های برتر کنکور انسانی

کلاسها 22 نفره هستن به ابعاد 3 در 4 و فرزند من بیمار شده بخاطر باز گذاشتن پنجره ها.من چند بار با مدرسه تماس گرفتم اما تلفن رو روی بنده قطع کردن. با سلام پسر من کلاس مجله خبری معلم اول هست من نتونستم مدیر رو ببینم و این رو ضعف مدرسه میدونم. برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید.

معلم دوره ابتدایی چیست؟

سردار شهادت پیراهنی از ععطر بهشت برای توست حاج قاسم الان دیگه تو بهشته و داره از نعمت های بی نهایت خدا توی اونجا استفاده میکنه. همیشه وقتی که توی این دنیا بود، فکر نکنم که رنگ آرامش رو میدید. آخه کشورهایی مثل آمریکا رو نمیشه بهشون فرصت داد و اگه این کارو بکنی، یعنی باختی. واسه همین سردار سلیمانی مجبور بود که شبانه روز کار کنه تا بتونه جلوی دشمنای کشورمون رو بگیره. اما الان دیگه اون توی آرامشه. یک آرامش وصف ناپذیر دارد.

من ۲۳ سال دارم و فوق دیپلم نرم افزار . با واجد شرایطی که دارم می تونم کنکور تربیت معلمی شرکت کنم . برای کنکور ۱۴۰۱ دی ماه هم در رشته انسانی شرکت کردم . برای خانم ها مناسب تر باشد. اما در هر صورت معلم های آقای زیادی هم داریم که بسیار در کار خودشان موفق هستند.

  • با سلام پسر من کلاس اول هست من نتونستم مدیر رو ببینم و این رو ضعف مدرسه میدونم.
  • نمی تونین در کنکور 1402 در پذیرش دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین .
  • می تونین در کنکور سراسری و در پذیرش دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین البته در صورتی که شرایط رو دارین .
  • شما نمی تونین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی آموزگار ابتدایی شرکت کنین و معلم دوره ابتدایی بشین .
  • شما می تونین از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنیتحصیلیکوبا این کارشناسا در ارتباط باشین .