دسته‌ها
اخبار

صفر تا صد ماه اول برای معلم دبستان معلم توانمند-معلم

پس بایـــــــد مـــطالب به صورت کاملا مفهومی وعمیق و با دقت وتمرکز بالا باشد. و هر گونه ابهام را برای دانش آموز از بین ببرد. از طریق کنکور کاردانی فنی حرفه ای نمی تونین معلم بشین .

آخرین دیدگاه دانش آموزان

دانشجویانی که از این رشته فارغ التحصیل می شوند همگی از دانشگاه های تربیت معلمی هستند که در شهرهای مختلف سراسر کشور وجود دارند. این افراد در بدو تحصیل در دانشگاه، به صورت رسمی آزمایشی، در آموزش و پرورش استخدام می شوند و پس از فارغ التحصیلی در صورت داشتن صلاحیت به رسمی قطعی تبدیل می شوند. معلمان پیش‌دبستان و دبستان یا علاقه‌مندان به کار در این پایه‌ها، با شرکت در کلاس‌های تربیت معلم مدارس سلام تجربه‌ای ویژه در یک دوره فشرده ۲۰ ساعته خواهند داشت.

✏️این شغل نیاز به خلاقیت و تفکر جایگزین دارد تا ایده های جدیدی برای مشکلات مربوط به کار ایجاد کند و به آنها پاسخ دهد. ✏️این شغل نیازمند دقت در جزئیات و تمام و کمال بودن در تکمیل وظایف کاری است. ✏️این شغل مستلزم تمایل به رهبری، مسئولیت پذیری و ارائه نظرات و راهنمایی است. ✏️این شغل مستلزم حساس بودن به نیازها و احساسات دیگران و درک و کمک در کار است.

» ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۱

✏️توانایی خواندن و درک اطلاعات و ایده های ارائه شده به صورت نوشتاری. ✏️توانایی انتقال اطلاعات و ایده ها به صورت نوشتاری تا دیگران متوجه شوند. ✏️توانایی انتقال اطلاعات و ایده ها در صحبت مجله خبری معلم کردن به طوری که دیگران متوجه شوند. ✏️آشنایی با اصول و فرآیندهای ارائه خدمات به مشتریان که شامل ارزیابی نیازهای مشتری، رعایت استانداردهای کیفیت برای خدمات و ارزیابی رضایت مشتری است.

  • رفتار انسان محصول آموخته‌ها در خردسالی است.
  • معلمان کلاس اول – از بسیاری از رویکردهای یادگیری عملی و همچنین گروه های بحث در کلاس درس خود استفاده خواهند کرد.
  • برای استخدام قراردادی نیز می توانید به مدارس غیرانتفاعی مراجعه کنید و شرایط استخدام را جویا شوید.
  • لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

بله شما می توانید با شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش وارد شغل معلمی شوید. جزئیات بیشتر این آزمون را از طریق ارتباط با مشاوران ما پیگیری کنید. شما می توانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید و وارد رشته شغلی دبیر زیست شناسی شوید. معلم مدرسه ابتدایی در مدارس دولتی یا خصوصی کار می کند و به دانش آموزانی که از پنج سال تا 12 سال سن دارند آموزش می دهد.

لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان 1402

شرایط کار برای رشته علوم تربیتی مهیا تر است. در کنکور 1401 اگر شرط سنی همین 24 سال تمام باشد ، داوطلبان متولد 1 مهر سال 77 و پس از آن مجاز به وورد و تحصیل در این دانشگاه خواهند بود. خیر امکان استخدام رسمی آموزش و پرورش به صورت بدون آزمون وجود ندارد.