دسته‌ها
اخبار

قهوه ساز بوش مدل BOSCH TKA6A041 بوش برلین فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی بوش آلمان | سناپویان

روکش سرامیکی جدا از سایش دانه ها باعث می شود که عطر و طعم دانه های قهوه حفظ می شوند. این پیام بدین معنی است که اسپرسوساز بوش به جرمگیری توسط قرص کلین نیاز دارد در صورت نیاز به خرید قرص کلین این جا کلیک کنید. قسمت دم کن قهوه ساز مجموعه ای قطعات هستند که قهوه پودر شده در آن با آب داغ ترکیب و پس از دم کشیدن از طریق نازل های قهوه وارد فنجان خواهند شد. پمپ آب قهوه ساز جهت مکش آب و تهیه قهوه توسط دستگاه را بر عهده دارد.

VOLUME AUTOMATIC برای دستیابی به بهترین عطر قهوه حتی هنگام دم کردن مقادیر کم

توضیح اینکه برخی از ارورها به کاربر نمایش داده میشوند و برخی دیگر در حافظه دستگاه حفظ شده و تکنسین با ورود به حالت service mode قابلیت خواندن این آلارم ها را داشته تا نسبت به رفع ایراد اقدام نماید. برد الکترونیکی دستگاه به صورت هوشمند همه قطعات را از لحاظ کارایی و عملکرد چک نموده و در صورت وجود هرگونه مشکل به صورت آلارم و کد خطا یا پیغام نوشتاری به کاربر و تکنسین نشان خواهد داد. اگر در قسمت مخزن آب نشتی آب دیده می شود احتمالا مخزن آب را درست جا نزده اید. درهنگام تغییر پوزیشن گیربکس از حالت آسیاب به دم کن،هدر بیش از حد جابجا شده و از حالت خود در آمده است.

  • ما در کنار شما خواهیم بود تا مطمئن باشیم شما در تمام مراحل خرید محصولات Bosch هیچ گونه مشکلی نداشته باشید.
  • می توانید به صورت همزمان با استفاده از قهوه ساز بوش TIS30351DE در کمترین مدت زمان 2 فنجان قهوه آماده کنید.
  • اگر قهوه داخل مخزن ریخته شده است ولی پیغام بالا در صفحه نمایش اسپرسوساز بوش دیده می شود، این بدان معنی است که یا مخزن قهوه اسپرسوساز ایراد دارد و یا میکروسوئیچ مربوطه ایراد داشته و فعال نمی شود.
  • مخزن آب آن نیز ۲.۴ لیتر ظرفیت دارد، که برای مصارف خانگی بسیار مناسب است.
  • دریافت گارانتی کالا و برخورداری از خدمات پس از فروش تنها در صورتی امکان پذیر است که نمایندگی های معتبر را برای خرید انتخاب نمایید.
  • یعنی اندازه فنجان به صورت جداگانه قابل تنظیم است، تا اطمینان حاصل شود که فنجان شما تا جایی که می خواهید پر می شود.

این ارور زمانی رخ میدهد که دم کن قهوه ساز خارج از رنج تنظیم شده حرکت کند و در موقعیت مناسب قرار نگیرد. اگر با چنین پیغامی در قهوه ساز مواجه شدید،یعنی هد یا دم کن قهوه ساز به سختی جابچا می شود، هد را بیرون آوره و نمیز کنید و مجدد جابزنید، در صورتی که مجدد دستگاه این ارور را میدهد با ما تماس بگیرید. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از بردهای الکترونیکی و دیجیتال در صنایع لوازم خانگی، علاوه بر افزایش کارایی دستگاهها، امکان ارور یابی و تشخیص هوشمند عیب توسط خود محصولات نیز فراهم شده است.

قیف قهوه ساز بوش

برخورداری از محفظه سیم جمع کن، قابلیت شستشوی آسان قطعات پس از هربار انجام فرایند و نیز عدم استفاده از ماده مضر شیمیایی BPA در ساخت بخش‌های پلاستیکی دستگاه دیگر ویژگی قهوه ساز بوش TKA6A044 به شمار می‌آید. لازم به ذکر است دستگاه در پس از گذشت زمان‌های 20، 40 و 60 دقیقه‌ای، بنا به تنظیمات اعمال شده به طور خودکار خاموش می‎‌شود. توجه شود که تعداد ارورهای قهوه ساز بوش بسیار متنوع بوده و بستگی به مدل دستگاه میتواند متغیر باشد، لذا برای تعمیرات قهوه ساز بوش خود در صورتی که آلارم و اروری میدهد با مرکز تخصصی تعمیر قهوه ساز بوش در تهران، ایران سرویس شاپ تماس بگیرید. به وب سایت رسمی گارانتیران مرکز تعمیراتی و خدماتی بوش و شرکت رسمی تعمیر قهوه ساز بوش BOSCH در ایران خوش آمدید .

قهوه ساز بوش مدل BOSCH TKA6A041 بوش برلین فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی بوش آلمان | سناپویان

این مرکز به عنوان تخصصی ترین مجموعه در زمینه تعمیرات قهوه ساز بوش به قوی ترین شرکت خدماتی بوش در ایران تبدیل شده است . تکنسین های این مرکز دوره های تخصصی تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز بوش را گذرانده اند و هیچگونه ابهامی نسبت به تعمیرات دستگاه شما نخواهند داشت . هم اکنون جهت سفارش تعمیر قهوه ساز بوش BOSCH با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

آموزش استفاده از اسپرسوساز مباشی 2026