دسته‌ها
اخبار

مبل راحتی ایتالیایی مبل راحتی جدید ایتالیایی | mobleseyed

ما در این مقاله می خواهیم در مورد این موضوع مطالب جالبی را برای شما شرح دهیم. به روزترین مبل راحتی که می توانید خرید کنید مدل جدید الدورا است. الدورا با طراحی بسیار شیک اروپایی و ساده ای که دارد نظر خریداران را بسیار به خود جلب می کند. از ویژگی ها این محصول قابلیت تخت شو آن است که درکانپه ها هم دسته ها باز می شود هم تکیه گاه به سمت عقب می رود و محیط عالی را فراهم می کند. الدورا با توجه به فضایی که ایجاد می کند، بهترین مبل راحتی جلوی تی وی است. چوب به کار رفته در اسکلت مبل روس و چوب راش در قسمت پایه ها کار شده است.

به صورت کلی باید بیان کرد که مبل راحتی ایتالیایی دارای ۷ نشیمن است و زیر کلاف مبل آن از چوب روس استفاده شده است که این امر باعث می شود تا این مدل مبلمان به عنوان یکی از مدل های باکیفیت شناخته شود. در حالت کلی نشیمن ها به ترتیب شامل ست سه نفره، ست دو نفره و ست تک نفره می باشد. در ساخت و طراحی ست های دو و سه نفره از فوم سرد و قابلیت جداپذیری استفاده شده است که به راحتی قابل تمیز کردن می باشد. اگر شما نیز از دوست داران دکوراسیون داخلی و مبلمان هستید، بی‌شک طرفدار مدل مبل راحتی ایتالیایی هستید.

مبل مدل آنتونی ایتالیایی

که این امر باعث می شود تا این مدل مبلمان به عنوان یکی از مدل های باکیفیت شناخته شود. لاکچری مبل راحتی ایتالیایی مدرن به عنوان کانون تعادل، هماهنگی و تناسب شناخته می‌شود و هر زمان که به سبک آن نگاه بیندازید، قطعا غافلگیر خواهید شد. چون ظرافت تاریخی و سبک زنده‌ای که در آن به کار رفته، نشان دهنده این امر است. مبلمان سبک ایتالیایی جوابگوی نیاز تمامی سلیقه‌ها است و با تاثیر بالا می‌تواند جزئیات گران‌بها را نمایش دهد. باید بیان کرد که سبک مبلمان ایتالیایی تلفیقی از ابتکار و سنت و فضاهایی است که برای چیدمان متفاوت نیاز است. قیمت مبل راحتی ایتالیایی به صورت کلی از بهترین متریال ساخته شده است و به عنوان یک کالای لوکس در نظر گرفته می‌شود.

  • به دلیل وجود طرح‌های بی‌نظیر و رنگ‌بندی‌های متنوع و خاص این برندها، دست طراحان داخلی به روی ایده‌ها و خواسته‌های کارفرما باز است.
  • این مبلمان زیبا با پایه ها و پاسنگی چوبی جلوه ویژه ای به منزل شما می بخشد.
  • ترکیب رنگ مبل و کوسن هایش، علاوه بر ایجاد یک ترکیب خاص، دست شما را در دکوراسیون و رنگ بندی باقی فضا باز‌تر گذاشته خریدمبل است.

برند های مبلمان ایتالیا همیشه بر روی کیفیت خوب و اصالت طراحی متمرکز بودن و همچنان تولید متنوع ترین محصولات رو در اختیار خودشون دارن. در ادامه تعدادی از معروف ترین برند هایی که در زمینه تولید مبل در ایتالیا فعالیت دارن رو معرفی می کنیم. مبل راحتی دزیره یک کار زیبا و با شکوه می باشد که به صورت اسپرت طراحی شده است.

مبل راحتی راشل

مبل راحتی ایتالیایی مبل راحتی جدید ایتالیایی | mobleseyed