دسته‌ها
اخبار

مدرسه معلم 1 : دبستان ابتدایی غیر دولتی پسرانه-معلم

برای معلم شدن از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرط معدل خاصی اعلام نمیشه . نمی تونین با مدرک کاردانی رشته آموزش ابتدایی معلم بشین . در صورتی که مشکل نظام وظیفه ندارین ، مشکلی برای شرکت در کنکور سراسری و شرکت در پذیرش دانشگاه فرهنگیان و معلم شدن ندارین . با اینکه از طریق تمام رشته های تحصیلی میشه برای حرفه دبیری از طریق کنکوراقدام مجله خبری معلم کرد ، اما چندین روش دیگه هم برای ورود به این حرفه وجود داره که هر کدوم شرایط مخصوص به خودش رو داره. به همین خاطر توی این مقاله برای کسایی که هدفشون معلم شدنه ، شرایط معلم ابتدایی ، دبیرستان و هنرستان شدن به روش های مختلف رو معرفی کردیم . شما با مدرک کاردانی خود در کنکور سراسری برای ورود به رشته های تربیت معلم شرکت کنید.

» ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۱

برای معلم شدن توصیه میشه در کنکور سراسری و در پذیرش دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین . از طریق کنکور هنر در رشته آموزش و پرورش ابتدایی در دانشگاه فرهنگیان پذیرش صورت نمی گیره بنابراین نمی تونین معلم دوره ابتدایی بشین . در صورتی که مشکل نظام وظیفه ندارین ، می تونین در کنکور سراسری و در پذیرش دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین . باید مدرک لیسانس رشته مرتبط را ارائه کنید تا بتوانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایید. من 21 سالمه و دیپلم حسابداری دارم میتونم تو کنکور دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم و معلم ابتدایی بشم. مطابق با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، با مدرک لیسانس رشته حقوق، پذیرش صورت نخواهد گرفت.

  • تقریبا یک سوم وقت کودکان در کلاس می‌گذرد.
  • می تونین بعد از اخذ مدرک کارشناسی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین .
  • معلمان کلاس دوم – نسبت به معلمان پیش از مهدکودک، مهدکودک یا کلاس اول، زمان کمتری را صرف کمک به کودکان برای سازگاری با برنامه های معمول مدرسه می کنند.
  • واسه همین سردار سلیمانی مجبور بود که شبانه روز کار کنه تا بتونه جلوی دشمنای کشورمون رو بگیره.
  • شما نمی تونین برای معلم شدن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عناوین شغلی مورد نظرتون شرکت کنین .
  • به این ترتیب، یک معلم به مهارت‌های ارتباطی قوی و همچنین توانایی صبور بودن و درک با دانش‌آموزان هر سطح نیاز دارد.

همچنین داوطلبان خانم متاهل به ازای هر فرزند ، یکسال به شرط سنی آنها افزوده می شود. به طور مثال اگر شما دارای مدرک لیسانس و دو فرزند هستید ، شرط سنی شما 38 سال تمام می باشد. قدرت دید هر دو چشم حداقل باید پنج دهم باشد یا هر دو چشم بدون عینک و لنز حداقل ده بیستم باشند. کوررنگی و انحراف چشم ، هر نوع نقص میدان بینایی ، دوربینی که قابل درمان نیست ، ونیستاگموس شدید هر دو چشم و ضایعات وسیع شدید غیرقابل درمان برای پذیرش در رشته آموزش ابتدایی قابل قبول نیست. تدریس خصوصی و نیمه خصوصی تمامی کتاب‌های مقاطع دبستان. امکان برگزاری کلاس‌ها به روش هوم اسکول برای مقطع اول تا کلاس ششم دبستان.

شما نمی تونین برای معلم شدن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی آموزگار ابتدایی شرکت کنین . شما نمی تونین برای معلم شدن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عناوین شغلی مورد نظرتون شرکت کنین . برای معلم شدن ، می تونین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی مجاز شرکت کنین ، نمی تونین دبیر ادبیات و یا عربی بشین .

» تورق سریع هفته آخر کنکور

و آموزشگاه با توجه به منطقه حضور دانش آموز و محل کلاس معلم خصوصی ابتدایی را برای آموزش کلاس خصوصی دبستان اعزام کند. با معلم هـــای رسمــــی آموزش و پرورش. و نهضت سوادآموزی با سابقه بالای 10 سال. و کـــــارنامه درخشــــان در طی ســــوابق تدریس.

دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی معلم 1