دسته‌ها
اخبار

مدرسه معلم 1 : دبستان ابتدایی غیر دولتی پسرانه-معلم

باسلام.من دانشجوی ترم۳علوم کامپیوتر هستم در دانشگاه دولتی. در مرحله مصاحبه امتیاز بیشتری برای قبولی خواهید داشت. محل خدمت هم به تصمیم آموزش و پرورش مشخص می شود. باید منتظر انتشار دفترچه استخدامی سال 1400 باشیم تا از رشته های ارایه شده مطلع شویم. برای استخدام قراردادی نیز می توانید به مدارس غیرانتفاعی مراجعه کنید و شرایط استخدام را جویا شوید.

  • شما نمی تونین با مدرکی که دارین معلم درس تفکر و سبک زندگی بشین .
  • ✏️این شغل مستلزم تمایل به قبول مسئولیت ها و چالش ها است.
  • شما از طریق کنکور کاردانی فنی حرفه ای حسابداری نمی تونین معلم بشین .
  • می تونین بعد از اخذ مدرک دیپلم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین .
  • ✏️این شغل مستلزم حساس بودن به نیازها و احساسات دیگران و درک و کمک در کار است.

و آموزشگاه با توجه به منطقه حضور دانش آموز و محل کلاس معلم خصوصی ابتدایی را برای آموزش کلاس خصوصی دبستان اعزام کند. با معلم هـــای رسمــــی آموزش و پرورش. و نهضت سوادآموزی با سابقه بالای 10 سال. و کـــــارنامه درخشــــان در طی ســــوابق تدریس.

برای معلم شدن توصیه میشه در کنکور سراسری و در پذیرش دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین . از طریق کنکور هنر در رشته آموزش و پرورش ابتدایی در دانشگاه فرهنگیان پذیرش صورت نمی گیره بنابراین نمی تونین معلم دوره ابتدایی بشین . در صورتی که مشکل نظام وظیفه ندارین ، می تونین در کنکور سراسری و در پذیرش دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین . باید مدرک لیسانس رشته مرتبط را ارائه کنید تا بتوانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایید. من 21 سالمه و دیپلم حسابداری دارم میتونم تو کنکور دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم و معلم ابتدایی بشم. مطابق با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، با مدرک لیسانس رشته حقوق، پذیرش صورت نخواهد گرفت.

دانش

برای معلم شدن از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرط معدل خاصی اعلام نمیشه . نمی تونین با مدرک کاردانی رشته آموزش ابتدایی معلم بشین . در صورتی که مشکل نظام وظیفه ندارین ، مشکلی برای شرکت در کنکور سراسری و شرکت در پذیرش دانشگاه فرهنگیان و معلم شدن ندارین . با اینکه از طریق تمام رشته های تحصیلی میشه برای حرفه دبیری از طریق کنکوراقدام کرد ، اما چندین روش دیگه هم برای ورود به این حرفه وجود داره که هر کدوم شرایط مخصوص به خودش رو داره. به همین خاطر توی این مقاله برای کسایی که هدفشون معلم شدنه ، شرایط معلم ابتدایی ، دبیرستان و هنرستان شدن به روش های مختلف رو معرفی کردیم . شما با مدرک کاردانی خود در کنکور سراسری برای ورود به رشته های تربیت معلم شرکت کنید.

در صورتی که در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شه از داوطلبین دارای مدرک تحصیلی کاردانی رشته صنایع شیمیایی پذیرش صورت می گیره ، می تونین در پذیرش شرکت کنین و در صورت قبولی معلم بشین . برای اینکه معلم دوره ابتدایی بشین ، باید در کنکور سراسری یکی از سه رشته نظری و در پذیرش دانشگاه فرهنگیان شرکت کنین . برای اینکه بدون کنکور معلم بشین باید در یکی از رشته های مرتبط با آموزش و پرورش و رشته های آموزشی تحصیل کنین بعد از فارغ التحصیلی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین . می تونین با مدرک کارشناسی رشته آموزش و پرورش ابتدایی در صورت داشتن شرایط در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنین .

همچنین داوطلبان خانم متاهل به ازای هر فرزند ، یکسال به شرط سنی آنها افزوده می شود. به طور مثال اگر شما دارای مدرک لیسانس و دو فرزند هستید ، شرط سنی شما 38 سال تمام می باشد. قدرت دید هر دو چشم حداقل باید پنج دهم باشد یا هر دو چشم بدون عینک و لنز حداقل ده بیستم باشند. کوررنگی و انحراف چشم ، هر نوع نقص میدان بینایی ، دوربینی که قابل درمان نیست ، ونیستاگموس شدید هر دو چشم و ضایعات وسیع شدید غیرقابل درمان برای پذیرش در رشته آموزش ابتدایی قابل قبول نیست. تدریس خصوصی و نیمه خصوصی تمامی کتاب‌های مقاطع دبستان. امکان برگزاری کلاس‌ها به روش هوم اسکول برای مقطع اول تا کلاس ششم دبستان.

بازار کار بهترین رشته های زبان خارجی

برای معلم شدن توصیه میشه در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کنین . می تونین در پذیرش بدون کنکور کاردانی به کارشناسی رشته مورد نظرتون شرکت کنین . بعد از اینکه معلم دوره ابتدایی شدین ، برای ادامه تحصیل باید از آموزش و پرورش اجازه نامه کتبی دریافت کنین . از طریق کنکور سراسری نمی تونین در رشته ای تحصیل کنین که در آینده در هنرستان طراحی دوخت رو آموزش بدین . وقت بخیر .

با مدرک تحصیلی که دارین شرایط معلم شدن رو ندارین . ✔️ داوطلبای که متقاضی حرفه معلم ابتدایی هستن باید از نظر سلامت روحی وضعیت مناسبی داشته باشن که بقیه شرایط لازم در این مقاله گفته شده . بومی بودن در این روش ملاکه و مصاحبه اختصاصی هم خیلی مهمه .

اختلال یادگیری برخی دانش‌آموزان دوره دبستان

شما نمی تونین برای معلم شدن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی آموزگار ابتدایی شرکت کنین . شما نمی تونین برای معلم شدن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عناوین شغلی مورد نظرتون شرکت کنین . برای معلم شدن ، می تونین در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی مجاز شرکت کنین ، نمی تونین دبیر ادبیات و یا عربی بشین .

مهمترین چیزی که باعث موفقیت در این کار می شود، علاقه خود فرد است. ✏️ پروژه های کلاسی، سفرهای میدانی، بازدید از سخنرانان مهمان یا سایر فعالیت های تجربی را برنامه ریزی و نظارت کنید و دانش آموزان را در یادگیری از آن مجله خبری معلم فعالیت ها راهنمایی کنید. ✏️ برای حل مشکلات رفتاری و تحصیلی دانش آموزان با والدین یا سرپرستان، معلمان، مشاوران و مدیران مشورت کنید. برای کلاس های حضور یشما می تواند هنگام ثبت نام درخواست کلاس خصوصی را داشته باشید.