دسته‌ها
اخبار

گرمخانه 16 مدل گرمکن غذا برقی و گازی کاردر استیل-اخگرتابش

در بین آشپزان این نوع گرمکن های غذای را با توجه به ظرفیت گنجایش تعداد غذای افراد دسته بندی می کنند، بطور مثال ظرفیت این این گرم کن غذا ۲۰۰ نفره می باشد و در ادامه توضیحات کامل تری درباره این محصول در اختیار شما قرار خواهیم داد. گرمکن غذااز دیگر تجهیزات آشپزخانه صنعتیو تجهیزات پخت رستوران و فست فود جهت گرم نگه داشتن غذا در رستوران‌ها، اداره ها، تالارها و سالن های پذیرایی و… گرمخانه غذا همانند فر بزرگی می باشد، که دارای تایمر می باشد، و می‌تواند غذاهای مختلف را در مدت کوتاه ترین زمان گرم و برای مدت زمان طولانی گرم نگه دارد. در قیمت گرمکن غذا صنعتی، عواملی اعم از جنس بدنه، قطعات و مواد اولیه استفاده شده در تولید، ظرفیت دستگاه، انرژی مصرفی تاثیر می گذارد.

گرمکن غذا یا گرمخانه غذا بهترین وسیله برای گرم کردن غذا در ادارات و مدارس میباشد. اگر قصد خرید انواع دستگاه تاپینگ غذای گرمیا کانتر گرم را دارید می توانید به دو صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید و سفارش خود را ثبت کنید. این دستگاه‌ها با ظرفیت بالای تعداد گرم کردن غذا و قیمت مناسب نسبت به دستگاهی مثل مایکروفر برای پرسنل سازمان‌ها بهترین انتخاب است.

گرمکن سیب زمینی آمریکایی

گرمخانه 16 مدل گرمکن غذا برقی و گازی کاردر استیل-اخگرتابش

قیمت های گرمکن های صنعتی بستگی به ظرفیت و جنس مواد مورد استفاده تغییرپذیر است، مواد اولیه مورد استفاده در این دستگاه می تواند تاثیر زیادی در کیفیت و قیمت نهایی آن داشته باشد. سیستم گرمایشی مورد استفاده برای تامین گرمایش گرمکن‌ صنعتی، علاوه بر مهیا‌سازی درجه حرارت مورد نیاز آن باید دارای ویژگی‌های دیگری از قبیل، گرمایش گرمکن با حداقل مصرف سوخت و راندمان بالا، حداقل میزان خرابی و نیاز به تعمیر سیستم گرمایشی را دارا باشد. گرمکن غذا مخصوص گرم کردن انواع غذاهای طبخ شده پرسنل در تمامی مراکز اداری، آموزشی ،کارخانه ها ، مدارس و حتی فروشگاه ها قابل استفاده است.

گرمکن سیب زمینی 2 طبقه

عملکرد این دستگاه در دو مدل گازی یا برقی ساخته می شود که بنا بر دلخواه مشتری می سیستم گرمایشی اخگرتابش باشد. جنس بدنه این دستگاه از استیل ساخته شده و جنس داخلی آن از گالوانیزه که بین این ورق ها برای عایق بندی از پشم شیشه استفاده شده است. گرمکن صنعتی غذا دستگاه دارای چرخ های با کیفیت میباشد که حمل آن راحت تر باشد. این دستگاه مناسب برای اداره جات و کارخانه جات برای گرم کردن غذای پرسنل کاربرد زیادی دارد.

  • این محصول کارکرد و کاربرد های مختلفی دارد از کاربرد های این محصول گرم نگه داشتن طولانی محیط، مواد غذایی و… می باشد.
  • دستگاه گرمکن غذا صنعتی از مهم‌ترین تجهیزات رستوران و فست فود است چرا که به دلیل حجم بالای مشتری و سفارش، بیشتر غذاها از قبل آماده می‌شوند و داخل گرمکن غذا قرار می‌گیرند تا هگام سرو کاملا گرم بمانند.
  • دیواره های گرمکن ها برای اینکه بازدهی بالا داشته باشند و همین طور برای جلوگیری از تبادلات گرمایی با محیط به صورت دوجداره و طراحی و تولید می شوند.
  • که با توجه به نیاز مشتری در دو حالت برقی و گازی ساخته می شود و دارای ظرفیت 20 نفره ، 50 نفره ، 100 نفره و 200 نفره می باشد.
  • دستگاه گرمکن غذا دارای دو نوع گرمکن صنعتی و گرمکن خانگییکی از پر مصرف ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی بوده و از تجهیزاتی است که بسیار مناسب بوده برای پخت در رستوران و فست فود، گرمکن غذا صنعتی همانند فر بزرگی بوده که دارای تایمر بوده و قادر است که انواع غذای گرم را در مدت کوتاهی گرم کند و برای مدتی طولانی گرم نگه دارد.
  • دستگاه گرمکن غذا با برق یا گاز شهری کار می‌کند و بر اساس ظرفیت به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شود.
از این رو وسیله ای که شما برای طبخ غذای خود از آن استفاده می کنید مانند قابلمه ها یا کتری می بایست از جنس فلز های رسانا باشند تا بتوانند جریان مغناطیسی را دریافت و باعث انتقال گرما به مواد داخل ظرف شوند. گرمکن برقی با تکنولوژی فن المنتی(جهت گردش دمای داخل محفظه به صورت یکسان) و ترموستات دیجیتال(جهت بهینه سازی مصرف انرژی) به صورت سفارشی نیز تولید میگردد. در مدل های اتومات دیجیتالی ان ترموستات دیجیتالی جهت تنظیم دمای داخل گرمکن می باشد. در صورتی که دستگاه خریداری شده بزرگتر از حد نیاز باشد، انرژی زیادی صرف گرم شدن دستگاه می شود و در صورتی که دستگاه کوچک تر از حد نیاز شما باشد، باید زمان زیادی را صرف گرم کردن غذا با این دستگاه بکنید. از این رو قبل از خرید کردن این محصول از ظرفیت دستگاه مورد نظر اطمینان حاصل فرمایید.

قیمت گرمخانه ها بنا بر میزان مصرف و نوع پنل انها همچنین ظرفیت و مشخصات دیگرشان متفاوت میباشد. گرمکن های صنعتی به صورت های متفاوتی، مانند گرمکن مرطوب، گرمکن خشک، گرمکن بیمارستانی و… تولید و ساخته می شوند. روش های قدیمی و سنتی برای استفاده از گرمکن زمان های زیادی را از شما خواهد گرفت و همین طور اینکه نتیجه به دست آمده نیز دلخواه نخواهد بود. در جوامع امروزی هربار صنعت جدیدی در حال شکل گرفتن است که انسان را به سمت موفقیت روز افزون سوق می دهد. اما یکی از این صنعت ها، استفاده از گرمکن صنعتی است که به صورت گسترده در حال پیشرفت است.

گرمکن غذا چیست؟